Олег Герман
Рейтинг
+223.14
Сила
795.17

Олег Герман

o-german

avatar
Вів же я до того, Святославе, що «чорношкірий» і «альтернативно пігментований» — однаково дискримінаційні. Чому для Вас настільки принциповим є поділ людей за кольором шкіри?..
avatar
Вікторіє, ну навіщо ж так?..
Особисто я підтримав Вас минулого разу, думаючи, що Ви зрозумієте свою помилку і просто не будете повторювати такого надалі. А Ви, навпаки, з впевненістю в тому, що саме так і повинно бути, продовжуєте цю «полеміку у наступному пості, наражаючи себе на нові „компліменти. Єдине, за що Вас похвлю, це за наполегливість!=)
Успіхів Вам!))
avatar
Мені ніколи не подобався термін «чорношкірий»… Чому в такому разі вже не замінити його на «альтернативно пігментований»?..
Дискримінація осіб іншої раси починається саме з таких слів. В Америці ж взагалі прийняли назву «афроамериканці» і ні в кого немає жодних запитань…
avatar
Простите, что вмешался, но считаете ли Вы правильным, делая замечание по поводу невежества, употреблять такое слово, как «чмо»?
Тогда я Вам скажу, что полноценный, уважающий себя человек никогда такого не допустит в своих высказываниях, тем более публичных.
avatar
Якщо розглядати це питання по конкретних випадках, то дана «полеміка» взагалі не має сенсу))
avatar
то було до Максима)
avatar
Не можна говорити про культуру, як щось відірване від життєдіяльності… Культура і є життедіяльність!
avatar
А як же бути тоді з генетичною пам«яттю? Розумієте — це чітко встановлена закономірність.
avatar
Якщо він психічно здоровий, то «смерть поета» якось переживе…
avatar
«Але, можливо, справжні поети і не повинні довго жити. Проживаючи дуже насичене творче життя, вони просто згорають.» (с) — це, по-Вашому, результат здорової творчості?
avatar
Ось тому я ніколи й не хотів мати нічого спільного з людьми, які вважають, що так і повинно бути… Творчість має бути здоровою!
avatar
Ви праві на всі сто, от тільки мова йшла про коротке життя поетів, яке на мою думку, навряд чи пов«язане з їх творчістю. У відповідь дізнався про те, що нічого в поезії не тямлю. Вибачте, що потурбував своїми профанськими припущеннями!
avatar
Розумієте, серед поетів було багато параноїків, що перетворили свою паранойю в своєрідний культ і примусили інших повірити у своєрідність свого внутрішнього життя, мовляв, вони зовсім не такі, як прості смертні…
avatar
І ще одне: читайте уважніше те, що коментуєте, бо одним тільки «необмеженим уявленням» у цьому процесі не обійтися. Я не назвав маячнею те, що процитував пан Микола, а саму думку, яка так глибоко засіла в серцях багатьох із людей, тих, хто думає, ніби розуміє поезію…
avatar
Моє обмежене уявлення про поезію, тим не менш, не заважає мені розуміти, що емоційне вигоряння буває навіть у сантехніків), тому окремо виділяти «насичене творче життя» я б не став…
Вибачте, якщо якісь мої слова видались образливими!
avatar
Звісно ж потрібні. От тільки, де їх взяти?..
avatar
Цікавий пост… Але виникає багато запитань з приводу останньої фрази.
Хто сказав, що сидіти і сплітати склади докупи — це щось насичене і призводить до «згоряння». На такі самі емоції здатна кожна людина, просто поет вміє ще й гарно їх подати. Дуже поширена думка, що доля хороших поетів не передбачає довгого земного життя. Маячня! Якщо стежити за своїм здоров«ям і ВЧИНКАМИ, то не доведеться брати за приклад Єсеніна, Лєрмонтова, Пушкіна, навіть нашого Шевченка, у яких крім усього була ще купа інших сумнівних достоїнств…
avatar
«Бункер» — доволі «кріатівна»))
Все було б добре, якби не той факт, що сучасна українська література — щвидше пережиток чогось хорошого і в той час забутого. Сучасні «поети» не мають нічого спільного з інтелігенцією (за вийнятком кількох осіб, яких можна на пальцях порахувати). Складається враження, що ці їхні «пориви» просто не мають вектора і все…
avatar
Прошу вибачення за опечатку!
avatar
Хіба що)) Іноді мені здається, ніби я один з них=)
Жаль тільки, що не фінінсуюся…