Олег Герман
Рейтинг
+223.14
Сила
795.17

Олег Герман

o-german

avatar
Будьте, в першу чергу, собою!
avatar
В тому й проблема…
avatar
Не вважайте мене надто прискіпливим, та я вважаю, що поезія повинна бути поезією, а не хаотичним набором слів.
avatar
хм… нічого гріха таїти, справді розвеселило =)
avatar
Тоді відрахуйте 5 коментарів угору і почитайте =)
avatar
Римуючи «не було — не було», в якому випадку Ви мали на увазі окситонну, а в якому парокситонну клавузулу?
avatar
Віра у власну унікальність — найпоширеніший міф… В силу свого, мабуть, юнацького максималізму, Ви плюєтесь на психологів і взагалі інакодумців, та пройде час — прийде розуміння…
avatar
Ви праві, «Твоє ім'я лиш в Бога в голові» — набагато дотепніше=)
avatar
А хто сказав, що Ви — не такий, як інші?..
avatar
«Твоє ім'я лиш в Бога в голові» — цікава фраза… Мабуть багато хто її цитуватиме нарівні з «Давай, до свиданья» =)
avatar
Очі ніколи не брешуть.
avatar
Ми говорили не про «повні уявлення», а розглядали конкретну ситуацію. Навряд чи є необхідність мірятись ерудицією. Я свою позицію обгрунтував, Ви маєте право її не сприйняти, не отримавши при цьому насолоду від деструкції=)
avatar
Ви тричі вживаєте слово «я» в одному реченні… Може, все ж, варто звернутися до психолога?..
avatar
Якщо вже дуже цікаво, то існує версія, що Булгаков перекрутив слово «Фаланд» для створення імені «Воланд», бо в той час цікавився німецьким окультизмом…
avatar
Деградація- не найкращий спосіб стати унікальним. («жарт і не зовсім» (с))
avatar
Не зовсім… Булгаков, щоб захиститися від критиків, спеціально поміняв усі імена біблійних героїв. Воланд не став виключенням і, тим більше, фонетичним варіантом Велунда=)
avatar
Може, Ви мали на увазі Велунда?..
avatar
Гарно, але багато демонстративності. Надто часто вживається слово «Я». Ви намагалися замаскувати цей «твір» під такий собі крик душі, — не зовсім вдала ідея. Кожному здається, що його почуття унікальні, та насправді це зовсім не так і зрештою ми ще більше переконуємося в тому, що такі, як всі інші, а, може, навіть й гірші. Подібні роздуми можна записувати у щоденнику, довіряти кращому другові або психологу, та в блоговій мережі такі публікації не мають великого успіху…
avatar
Воланд — літературний герой Булгакова («Майстер і Маргарита»). На мою думку, було зайвим його сюди «вплітати». Щодо екзистенціалізму, то даний твір повністю відповідає його критеріям. Не сподобався, щоправда, спосіб вираження, тому й негативна оцінка.
avatar
Чесно кажучи, ніколи не цікавився інтимним життям Гітлера=) Мене ледь вистачило прочитати «Mein Kampf» в українському перекладі і то закрались сумніви з приводу того, що ця книга була написана однією людиною… Об"єктивної інформації більше ніде не знаходив.
Якщо виходити з точки зору психофізіології, то сексуальне задоволення і задоволення отримане від розбитого об стіну мобільного телефону — різні за структурою і етіологією. Можливо, в чомусь Ваше зауваження слушне, але ставити конструктивний елемент (секс) і деструктивний (руйнація) в одну патогенетичну групу не слід.